Kto sme

HOCHTIEF stavia svet zajtrajška. Spolu so svojimi partnermi tvaruje priestor pre život, vytvára mosty, razí nové cesty myslenia a jednania a zodpovedne a trvale zvyšuje zverené hodnoty.

HOCHTIEF SK je súčasťou spoločnosti HOCHTIEF CZ, ktorá patrí ku špičkám vo svojom odbore. V súčasnosti zamestnáva cca 1000 pracovníkov, ktorí realizujú stavby v segmentoch stavebného trhu celej Českej a Slovenskej republiky. Ide o bytovú, občiansko-administratívnu, priemyslovú, ekologickú a vodohospodársku výstavbu, vrátane projektov dopravnej a líniovej infraštruktúry.

Už roky je HOCHTIEF SK prostredníctvom spoločnosti HOCHTIEF CZ súčasťou významnej nadnárodnej spoločnosti HOCHTIEF. Spolupracuje s jeho pobočkami z Európy a zámoria. Svojim zákazníkom poskytuje HOCHTIEF CZ široké spektrum služieb na vysokej kvalitatívnej úrovni, ktoré sú založené ne jeho skúsenostiach a znalostiach trhu, na ústretovom a zodpovednom prístupe.

Finančná stabilita a najmodernejšie technológie HOCHTIEF SK predstavujú spoľahlivú a dôveryhodnú značku, so ktorou sa rozhodne vyplatí spolupracovať.